Menu

Otevřená beta verze GeForce NOW pro NVIDIA SHIELD TV chystá spuštění

11.07.2018 11:10 | Milan Loucký + Přidat komentář
Otevřená beta verze GeForce NOW pro NVIDIA SHIELD TV chystá spuštění

Otevřená beta verze GeForce NOW pro NVIDIA SHIELD TV chystá spuštění | foto: CHIP

Společnost NVIDIA brzy uvolní otevřenou beta verzi služby GeForce NOW umožňující hraní v cloudu pro zařízení SHIELD TV.

GeForce NOW je služba, která mění tradiční počítač nebo Mac ve virtuální herní stroj a přináší tak špičkové herní tituly milionům uživatelů. SHIELD TV je výkonným zařízením pro přehrávání 4K obsahu, konzolí na hraní a zároveň užitečnou součástí chytré domácnosti.

V několika následujících dnech proběhne uvedení nové služby GeForce NOW, aktuálně dostupné na PC a Mac, které způsobí přesun počítačového hraní do obývacího pokoje. Majitelé zařízení SHIELD TV budou moci snadno přistupovat k vlastní knihovně her nebo kupovat nové prostřednictvím platforem Steam a Uplay a to včetně aktuálních velmi hraných her jako jsou Fortnite nebo Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, stejně jako očekávané Shadow of the Tomb Raider. Kompletní list nyní čítá celkem 225 her a další jsou postupně přidávány.

S GeForce NOW lze přeměnit SHIELD TV ze zařízení o velikosti zápisníku, které váží méně než půl kilogramu a spotřebovává méně než 10 W, na virtuální herní počítač, a to vše z pohodlí obývacího pokoje.

Služba GeForce NOW je nejjednodušší cesta pro hraní. Oblíbené hry jsou okamžitě k dispozici bez nutnosti dlouhého stahování. NVIDIA se stará o aktualizace her a uživatel tak nemusí jakkoli zatěžovat svůj disk a naopak si může užívat neomezeného úložného prostoru.

Nezáleží na tom, kde se uživatel pohybuje, vždy bude na dosah akce. Jediný účet GeForce NOW umožňuje přístup ke cloudovému hraní na počítači, Mac a nyní i na SHIELD TV. Ukládání probíhá prostřednictvím cloudového úložiště. Hráč, který začne hrát svojí oblíbenou hru ve svém obývacím pokoji na zařízení SHIELD TV, ji má možnost dokončit v kanceláři na firemním notebooku nebo na cestách na svém Macbooku.

NVIDIA usilovně pracuje na nové službě pro SHIELD TV, vylaďuje poslední detaily a připravuje se na uvedení během příštího týdne začínajícím 16. července 2018.

GeForce NOW bude k dispozici v otevřené beta verzi.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení