Menu

Pět let záruky na televizory Panasonic až do konce září

17.07.2018 09:44 | Milan Loucký + Přidat komentář
Pět let záruky na televizory Panasonic až do konce září

Pět let záruky na televizory Panasonic až do konce září | foto: CHIP

Od 16. července nabízí Panasonic českým zákazníkům mimořádnou prodlouženou záruku na televizory zakoupené do konce září.

Nabídka přichází ve chvíli, kdy s nástupem televizního vysílání ve formátu DVB-T2 zvažuje koupi nového televizoru obrovské množství českých zákazníků. Společnost Panasonic spouští ve chvíli, kdy se desetitisíce českých domácností rozhodují o nákupu nového televizoru, časově omezenou akci s prodlouženou pětiletou zárukou. Tato nabídka se vztahuje na vybrané modely LED a OLED televizorů nejnovější generace, která používá pro úpravu obrazu digitální technologie profesionálních hollywoodských postprodukčních studií. Tato akce je pro české zákazníky vzhledem k nástupu nového vysílacího formátu digitálního pozemního vysílání dokonale načasovaná.

„Délka záruční doby je jedním z rozhodujících faktorů při nákupu nového televizoru. Naše produkty před uvedením do výrovy pečlivě testujeme. Díky tomu jim věříme natolik, že můžeme nyní nabídnout zákazníkům, kteří si zakoupí vybraný model televizoru, mimořádně výhodné podmínky,“ říká Ondřej Machala, produktový manažer Panasonic. 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení