Menu

Pevný disk s macovským designem

13.07.2010 09:57 | Redakce Chip + Přidat komentář
Pevný disk s macovským designem

Pevný disk s macovským designem | foto: CHIP

Společnost Transcend uvádí na trh externí pevný disk StoreJet 25D2-W, který se designem hodí k počítačům Mac. StoreJet 25D2-W nabízí bílé lesklé provedeni a certifikovanou kompatibilitu s notebooky i stolními počítači Apple.

StoreJet 25D2-W  je označen logem “Mac OS X“, které zaručuje plnou podporou všech operačních systému Mac i Windows. StoreJet 25D2-W nabízí velkou kapacitu pro synchronizaci a zálohování pomocí softwaru Mac OS X Time Machina, nebo Transcend StoreJet Elite pro Windows. Pod zdánlivě křehkým obalem se nachází důmyslný závěsný systém, který chrání disk před poškozením způsobeným náhodnými otřesy či pády při jeho přenášení. Dalším doplňkem, jsou praktické malé gumové nožičky bránící sklouznutí disku ze stolu, nebo vašeho počítače. StoreJet 25D2-W je vybaven power-saving módem pro šetření energie a je navržen tak aby po deseti minutách nečinnosti přešel do úsporného režimu, čímž ušetří až 30% energie. Balíček StoreJet 25D2-W nabízí extra prodlouženou záruční dobu na 3 roky. Veškeré balíčky StoreJet obsahuji software Transcend StoreJet Elite, inteligentní a jednoduchý způsob jak zálohovat vaše data, dále Internetové nástroje a 256-bit AES kódování. Nový StoreJet 25D2-W je nyní dostupný s kapacitou 500GB.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení