Menu

Pinterest je nyní i v češtině

19.12.2013 11:36 | Michal Bareš + Přidat komentář
Pinterest je nyní i v češtině

Pinterest je nyní i v češtině | foto: CHIP

Server Pinterest byl lokalizován do českého jazyka. Oblíbené záložky, neboli „piny“ usnadňují práci s odkazy na zajímavé stránky a jejich sdílení prostřednictvím mobilních zařízení.

pinterest-main-nahled

Pinterest v češtině

Pinneři mohou ukládat obsah nalezený na svých oblíbených stránkách a blozích a procházet obsah nahraný ostatními na Pinterest. Aby bylo ukládání z ostatních stránek jednodušší, mohou si pinneři přidat do vyhledávače tlačítko Pin it. Jednotlivé piny lze také sdílet na Twitteru a Facebooku. Firmy mohou z Pinterestu těžit pomocí vlastních účtů, kde sdílejí obsah a podporují tak návštěvnost svých webových stránek.

„Kouzlo Pinterestu spočívá především v plánování budoucnosti prostřednictvím ukládání vizuálů odkazujících na další informace, jako jsou cestovní plány, designové inspirace, nebo zajímavé výrobky. Česká republika nabízí velmi bohatou kulturu gastronomie, turistiky a cestování a čím dál více i designu a módy, stejně jako mnoho dalších vizuálně příjemných témat, která lidé mohou snáze objevit a prozkoumat pomocí Pinterestu,“ říká Matt Crystal, ředitel mezinárodních operací Pinterestu. „Česká verze stránek Pinterest je prvním krokem ke zlepšení prostředí pro místní pinnery.“

Lidé využívají Pinterest k vytváření seznamu přání, výběru zařízení pro domácnost, nebo třeba k získání nových tipů na výlety či recepty. Uživatelé Pinterestu mohou sledovat jiné pinnery s podobnými zájmy a přijít tak na podnětné nápady pro každodenní aktivity i plány do budoucna. Protože se jedná o globální nástroj k objevování nepoznaného, mají pinneři přístup ke zdrojům vizuálního obsahu z celého světa, vybraného na základě kategorií, které je nejvíce zajímají. Pinterest můžete vyzkoušet na www.pinterest.com nebo stažením aplikace pro iOS či Android.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Nefunkční pinterest.

  Pořád mi hlásí STRANKA JE ROZBITA.

  Reagovat na komentář

  Moc me se libi a mám zájem o vaši z boži a rada bych objednat jestly da se to prosim napiste mi

  Dobry večer ráda bych o vaše z bozi objednat par z boži jestli da se to moc mě se libi..Prosim napiste mi… Dekuji

  Reagovat na komentář

  zábava

  Vše dobré

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení