Menu

Placené aplikace, které teď seženete zdarma: strategická hra a pomocník pro Instagram

10.05.2022 10:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Placené aplikace, které teď seženete zdarma: strategická hra a pomocník pro Instagram

Placené aplikace, které teď seženete zdarma: strategická hra a pomocník pro Instagram | foto: NordWood Themes/Unsplash

Obchody s aplikacemi Google Play pro Android i App Store pro iPhone a iPad nabízí celou řadu slevových akcí, kdy některé aplikace spadnou s cenou na nulu. Jaké zajímavé dříve placené aplikace si můžete nyní stáhnout úplně zdarma?

Cartoon Craft

Pokud patříte k fanouškům real-time strategií, pravděpodobně již tento žánr hrajete na počítači či na konzoli. Čas od času se ale vynoří zajímavý titul také na mobilní platformy a tím je jednoznačně Cartoon Craft od studia NAP.

Počin nabízí několik hratelných frakcí, jako jsou lidé, skřeti nebo nemrtví a má též rozvětvený příběh za každou z jednotlivých frakce. Kromě budování armády musíte těžit zlato a kácet stromy, abyste měli z čeho stavět a rekrutovat jednotky. Hra tedy kombinuje žánr válečné real-time a budovatelské strategie. Potěší také roztomilou kreslenou grafikou a na poměry mobilních telefonů také příjemným ovládáním.

Běžně vás Cartoon Craft vyjde na 39 korun včetně DPH, aktuálně si ale můžete zahrát zcela zdarma a to na platformě Android prostřednictvím obchodu Google Play.

thumbnail-cartoon-craft

| Zdroj: Cartoon Craft

Continual for Instagram

Rádi fotíte či natáčíte a své výtvory pak vystavujete na sociální sítě, jako je Instagram a Facebook? Pokud ano, bude se vám hodit jednoduchý nástroj jménem Continual. Ten umožňuje “rozstříhat” dlouhé video na 15vteřinové segmenty, které pak můžete rovnou z aplikace nahrát do Příběhů na Instagramu, Facebooku nebo WhatsAppu.

Continual si aktuálně můžete stáhnout na iOS či iPadOS a to kompletně zadarmo. Běžná cena přitom činí 7,99 amerických dolarů, tedy v přepočtu 186 korun.

Missile Dude RPG tap-shot

thumbnail-misile-dude-rpg

| Zdroj: Missile Dude

Pokud hledáte opravdu bláznivou hru s množstvím výbuchů, akce a částečně i humoru, Missile Dude RPG tap-shot je přímo pro vás. Se svou armádou budete mít za úkol porazit démony, zničit jejich portály a nakonec porazit i démonické bossy. K dispozici budete mít hned několik výbušných zbraní, včetně raketometů, střel Tomahawk a v pozdější fázi hry také atomovou pumu.

Tahle frenetická akce s prvky tahové strategie a také tower-defense stojí za normálních okolností 49 korun, nicméně teď si ji můžete stáhnout a zahrát úplně zdarma. Dlužno zmínit, že ve chvíli, kdy si hru přidáte do knihovny na Google Play nebo App Store, můžete si ji pak bezplatně stahovat znovu a znovu, třeba i na novém přístroji. I z toho důvodu se vyplatí využít aktuálního slevového okna.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení