Menu

Počítačová hra Warhammer: Vermintide 2 je teď na Steamu pro všechny úplně zdarma

04.11.2022 14:30 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Počítačová hra Warhammer: Vermintide 2 je teď na Steamu pro všechny úplně zdarma

Počítačová hra Warhammer: Vermintide 2 je teď na Steamu pro všechny úplně zdarma | foto: Fatshark / Vermintide 2 press kit

Vývojářské studio Fatshark aktuálně slaví 7. narozeniny prvního dílu Warhammer: Vermintide. Z toho důvodu je druhý díl na Steamu úplně zdarma. Pokud máte o hru zájem, spěchejte na Steam si hru vyzvednout.

Střílečka ze světa Warhammer

Na Steamu aktuálně můžete zcela zdarma získat Warhammer: Vermintide 2. Jde o multiplayerovou střílečku, ve které bojujete proti silám chaosů a krysím mutantům ze Skavenu. Hra se odehrává ve světě Warhammer během prvních dnů konce světa. Sledujeme hrdiny Ubersreiku z první epizody proti hordám Skavenů z klanu Fester a jejich novým spojencům, Rotbloods (bojová skupina Chaosu zasvěcená Nurglovi, bohovi Chaosu).

Kromě základní hry se objevilo také rozšíření Winds of Magic, které představilo Beastmeny, stádo zmutovaných humanoidů Chaosu. Hned 8. listopadu zároveň dorazí taktéž nový bezplatný upgrade Trail of Treachery. Tvůrci k němu vydali krátký trailer, který si můžete přehrát níže.

 

| Zdroj: Fatshark / YouTube

Warhammer: Vermintide 2 zdarma na Steamu

Pokud máte univerzum Warhammer v lásce a druhý díl Vermintide jste ještě nehráli, teď máte unikátní možnost získat hru zdarma. Stačí vám k tomu jediné. Zamiřte na stránku hry na platformě Steam, kde jsou na prodej digitální kopie her. Klikněte myší na zelené tlačítko „Přidat na účet“ a přidejte si hru za 0 eur do své knihovny. Na žádné další platformě Vermintide k dispozici není.

Důležité je rovněž zmínit, že nejde o žádný bezplatný týden, měsíc nebo snad rok. Jakmile si Vermintide 2 jednou aktivujete, bude pro vás zdarma napořád. Jedinou podmínkou je provést aktivaci do 7. listopadu v 19:00 našeho času, do kdy platí tato speciální akce.

Kromě samotné hry Vermintide 2 zdarma ale vývojáři lákají i na další hry z univerza Warhammer. Zaujmout může čerstvé pokračování Warhammer 40 000: Darktide, které dorazí 30. listopadu. Základní verze hry je aktuálně k mání za 40 eur (980 korun). Pořídit ale můžete i speciální edici, která je nyní v akci o 7 % levnější za 60 eur (1 470 korun) v rámci speciální edice. Obě ceny jsou uvedeny včetně DPH. Další plnohodnotné tituly z univerza Warhammer v akci neskončily.

Zdroj: Steam, PCGamer

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení