Menu

Počítačové skříně s LED podsvícením

15.06.2017 16:11 | Josef Mika + Přidat komentář
Počítačové skříně s LED podsvícením

Počítačové skříně s LED podsvícením | foto: CHIP

Správný počítač nedělá jenom rychlý procesor, velký disk a dostatek RAM. Potřebujete i nějaký zajímavý design, vhodnou skříň neboli case. Na trhu se teď objevují dvě novinky z kategorie Full ATX midi tower: EVOLVEO Ray 2 a Ray 4.

Obě skříně zaujmou svým designem, kterému dominují předinstalované ventilátory s 33bodovým LED podsvícením a prvky z tvrzeného skla.

Oba typy skříní jsou určeny pro základní desky podporující platformu Intel i AMD. Vedle formátu ATX jsou kompatibilní i s formátem Micro ATX. Napájecí zdroj se umísťuje do dolní části, kde dochází ke snazšímu odvodu tepla. Jednotlivé komponenty uvnitř počítače jsou před prachem chráněny prachovým filtrem, který je instalován v mřížce čelního panelu. Skříně mají průhlednou bočnici z temperovaného skla, takže je zaručen atraktivní pohled na jednotlivé komponenty počítače. K oběma skříním lze dokoupit další ventilátory EVOLVEO různých rozměrů a barev, a tím vylepšit výsledný efektní vzhled skříní.

Dostatek místa

Skříň EVOLVEO Ray 2 nabízí prostor pro tři disky HDD 3,5 palce a dva disky SSD 2,5 palce. Skříň je kompatibilní s VGA kartou o šířce 415 mm a lze do ní umístit chlazení CPU do výšky 163 mm. Tři předinstalované přední ventilátory a čtvrtý zadní zajišťují dostatečné chlazení. Ventilátory mají kvalitní ložiska, která zaručují tichý a bezproblémový a dlouhodobý provoz. Cena modelu Ray 2 je 1500 Kč.

V případě skříně EVOLVEO Ray 4 je chlazení zajištěno pěticí předinstalovaných ventilátorů o průměru 120 mm. Vnitřní prostor skříně je navržen pro maximální šířku VGA karty 400 mm. Maximální výška CPU chladiče je stejná jako v případě modelu Ray 2. Pevné disky včetně 2,5palcových SSD se snadno instalují a je k nim i snadný přístup. Pro další rozšíření konfigurace PC je připraveno až sedm slotů PCI. Skříň ATX midi tower EVOLVEO Ray 4 se prodává za 1 460 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení