Menu

Podložka s vysouvacím touchpadem

10.06.2011 06:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Podložka s vysouvacím touchpadem

Podložka s vysouvacím touchpadem | foto: CHIP

Podložka Logitech Touch Lapdesk N600 je vybavena velkým vysouvacím touchpadem, který umožňuje vícedotykové ovládání pohybu kurzoru, rolování stránek a jejich přepínání.

Podložka pod notebook Logitech Touch Lapdesk N600 je vybavenou velkým touchpadem, který vám umožní snadněji navigovat kurzor, rolovat dlouhé stránky a hladce procházet internet. Touchpad je vysouvací a má úhlopříčku 5 palců (téměř 13 centimetrů) a podporuje vícedotykové ovládání. Jedním prstem posouváte kurzor myši, dvěma prsty můžete rolovat delší stránky a švihem tří prstů můžete přecházet mezi jednotlivými stránkami a obrázky.
Konstrukce podložky pod notebook je tvořena více vrstvami, které izolují teplo vyzařované notebookem. Protiskluzový povrch podložky pomáhá udržet notebook na svém místě. Používání je jednoduché – stačí připojit miniaturní bezdrátový přijímač Logitech Unifying do USB portu a můžete začít pracovat. Výdrž baterií v podložce je až šest měsíců. Doporučená cena je 1700 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení