Menu

Podrobné informace o smartphonu

22.02.2017 14:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Podrobné informace o smartphonu

Podrobné informace o smartphonu | foto: CHIP

Šikovný volně šiřitelný program CPU-Z, který se často používá na osobních počítačích, je dostupný i ve verzi pro operační systém Android. 

Program CPU-Z zobrazí podrobné informace o procesoru, včetně frekvencí, na kterých běží jednotlivá jádra. Dále zobrazí informace o verzi systému, rozlišení displeje, velikosti operační paměti a paměti flash. Zajímavé mohou být i informace o baterii, tedy jejím typu, kapacitě, teplotě a aktuálním stavu. Poslední záložka vás pak informuje o tom, jakými senzory je smartphone nebo tablet vybaven a co přesně senzory zaznamenávají. Dozvíte se tak například, jaké je podle senzoru okolní osvětlení, co zaznamenal gyroskop a kam je mobil orientován. Zjistíte také, zda máte v mobilu krokoměr. To jsou informace, které jinde tak snadno nedohledáte.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení