Menu

Policie v Londýně a Kaspersky Lab spolupracují v boji proti kyberzločinu

14.09.2014 21:46 | Karel Kovar + Přidat komentář
Policie v Londýně a Kaspersky Lab spolupracují v boji proti kyberzločinu

Policie v Londýně a Kaspersky Lab spolupracují v boji proti kyberzločinu | foto: CHIP

Kaspersky Lab se spojila s londýnským policejním sborem v boji proti kybernetickému zločinu. Analytici společnosti budou školit a trénovat policisty na všech úrovních v oblasti online hrozeb.

Program, který je ve Velké Británii prvním svého druhu, poskytne bezpečnostním složkám v Londýně vědomosti a schopnosti k identifikaci a řešení kybernetického zločinu – od jedné oběti, která se během nákupů stane terčem podvodu, až po podniky, které přijdou o tisíce liber během cíleného útoku.

Program se později rozšíří na další organizace a velké společnosti ve Velké Británii. Během dvoutýdenního tréninku budou mít účastníci kromě teorie možnost vyzkoušet si v reálu inspekci provozu v síti, analýzu snímků pevného disku a rozbor škodlivého softwaru pomocí specializovaných tréninkových nástrojů a metod vyvinutých Kaspersky Lab.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení