Menu

Pořádná sestava pro pořádné hráče

03.06.2018 11:03 | Milan Loucký + Přidat komentář
Pořádná sestava pro pořádné hráče

Pořádná sestava pro pořádné hráče | foto: CHIP

Výrobce HAL3000 uvedl na trh novou generaci nejoblíbenější herní sestavy HAL3000 MEGA Gamer v novém designu s ještě lepším výkonem.

To samozřejmě ocení všichni hráči, kteří chtějí hrát populární onlinovky na ultra, nové tituly na vysoké detaily nebo chtějí streamovat v HD kvalitě.

HAL3000 MEGA Gamer je osazen šestijádrovým procesorem 8. generace známý jako „Coffee Lake“ Intel Core i5 8400. Ten patří mezi nejvýkonnější herní procesory, a tak se skvěle doplňuje s grafickou kartou MSI GTX 1050Ti 4 GB, která má dost výkonu pro všechny hry současnosti. Tato kombinace hráčům zaručuje možnost streamování ve vysoké kvalitě a hraní oblíbených online titulů jako Fortnite nebo LoL s přehledem na 100+ FPS. Každý hráč si může předem ověřit, jak si sestava vede v jeho oblíbeném herním titulu v tabulce naměřených hodnot: Herní výkon HAL3000 MEGA Gamer.

Vše je pečlivě uloženo v elegantní a kvalitní skříni Sharkoon opatřené účinným chlazením, se kterým je MEGA Gamer velice tichý, a to i při dlouhodobé herní zátěži.

S každou sestavou HAL3000 dostáváte také servisní službu Bezstarostný Servis HAL3000 na tři roky. Tato služba v případě poruchy zaručí rychlou a pohodlnou opravu PC. Stačí jen zavolat na infolinku a vše ostatní včetně odvozu, opravy a zpětného dovozu na vámi určené místo již zařídí Zdarma servisní tým HAL3000 – a to vše do deseti pracovních dní.

Bližší specifikace:

Základní deska: MSI B360M PRO-VDH

Procesor: Intel Core i5 8400

Operační paměť: Kingston HyperX FURY 8 GB, 2666 MHz

Grafická karta: MSI GTX 1050 Ti 4GT OC

Systémový disk: Kingston SSD A400 240GB

Datový disk: WD Caviar Blue 1TB

Operační systém: Windows 10

Optická mechanika: LG GH24NS

Doporučená koncová cena sestavy HAL3000 MEGA Gamer je: 22 990 Kč.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení