Menu

Pozor! Internetový obchod ElektroZeSkladu.eu klame zákazníky

22.09.2014 21:17 | Karel Kovar + Přidat komentář
Pozor! Internetový obchod ElektroZeSkladu.eu klame zákazníky

Pozor! Internetový obchod ElektroZeSkladu.eu klame zákazníky | foto: CHIP

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) na základě upozornění od nakupujících zjistila, že internetový obchod www.elektrozeskladu.eu nepravdivě informuje zákazníky.

Mimo jiné je za provozovatele internetového obchodu uváděna neexistující společnost, IČ na webových stránkách patří jinému subjektu. Internetová stránka také neoprávněně prezentovala logo „APEK – Certifikovaný obchod.“

Asociace pro elektronickou komerci doporučuje všem internetovým nakupujícím, aby byli obezřetní při nákupu neznámém e-shopu, který navíc uvádí nepravdivé informace a nabízí velmi levně populární zboží – tak jako je tomu u ElektroZeSkladu.eu. Jako příklad můžeme uvést iPhone 5S 16GB, který uvedený „obchod“ prodává za cenu o 3 tisíce Kč levněji než konkurence.

Jestliže nakupující zvolí při pořízení zboží pro něj neznámý e-shop, doporučujeme sledovat například pravost uváděných certifikátů, kvalitu obchodních podmínek nebo si takový obchod prověřit u dalších internetových uživatelů,“ říká výkonný ředitel APEK Jan Vetyška a dále dodává: „Rozhodně stojí za pečlivé zvážení objednávka výrazně levnějšího zboží oproti konkurenci. A to především, pokud provozovatel požaduje pouze platbu předem.“

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení