Menu

Pracoviště bez kabelů

27.03.2015 10:49 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Pracoviště bez kabelů

Pracoviště bez kabelů | foto: CHIP

Pátá generace procesorů Intel Core vPro může zbavit pracoviště kabelů a to díky bezdrátové zobrazovací technologii Intel Pro Wireless Display a možnosti dokování přes Intel Wireless Docking.

stream-high-def-phone-tv-graphic-864x486-rendition-intel-web-864-486-nahled

Společnost Intel oznámila dostupnost páté generace procesorů Intel Core vPro pro český trh. Nejnovější generace procesorů nabízí inovace v bezdrátových technologiích, integrované bezpečnostní prvky, vyšší výkon a vylepšené možnosti správy.

Technologie Intel Pro Wireless Display (Intel Pro WiDi) osvobozuje prezentační a konferenční místnosti od kabelů. Uživatelům nabízí flexibilnější ovládání prezentace a zabezpečení. Na prezentaci se může podílet více uživatelů a správce prezentace určí, obsah kterého notebooku se bude zobrazovat.  

wireless-stream-meeting-720x540-rendition-intel-web-400-300

Intel Wireless Docking pak umožňuje uživatelům připojit se, jakmile dojdou ke svému pracovnímu stolu. Tato zabezpečená a snadno spravovatelná technologie vycházející ze standardu Intel Wireless Gigabit a umožňuje automatické připojení k monitorům, klávesnicím, myším a USB příslušenství, aniž by bylo nutné používat tradiční mechanickou dokovací stanici.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení