Menu

Předplacená karta PředplaDENka

17.08.2016 12:59 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Předplacená karta PředplaDENka

Předplacená karta PředplaDENka | foto: CHIP

Operátor O2 startuje novou nabídku pro zákazníky předplacených služeb. Díky ní už nebudou muset počítat provolané minuty ani řešit, do jaké sítě volají. Zaplatí pouze za dny, kdy ze svého telefonu uskuteční odchozí volání, pošlou SMS nebo se připojí k internetu. V tento den pak budou moc volat neomezeně a do všech sítí. 

S novou předplacenou kartou PředplaDENka mohou uživatelé volat od rána do noci neomezeně do všech sítí a neutratí více než 20 korun za den. Nabídka zachovává hlavní výhody předplacené služby - kontrolu výdajů, platbu pouze při aktivním využívání telefonu, anonymitu a bezúvazkový princip.

O2 v rámci nové nabídky představuje dva tarify - Den volání a Den volání + SMS. Den volání přinese zákazníkům za denní poplatek 20 Kč neomezené volání do všech sítí, cena každé SMS je pak 2 Kč. Součástí nabídky je i tzv. Internet pro zprávy a chat s rychlostí připojení 32 kb/s vhodný pro messengery (WhatsApp, Messenger, Viber apod.). Tarif Den volání + SMS za cenu 25 Kč navíc zahrnuje také neomezené SMS. K oběma tarifům lze přikoupit 30denní datový balíček ve výši 500 MB za 150 Kč.

Den volání si zákazník kdykoliv aktivuje odchozím hovorem nebo připojením k internetu, v případě tarifu Den volání + SMS také odchozí SMS zprávou. Den volání pak platí vždy do půlnoci téhož dne. Příchozí hovor, připojení v rámci balíčku mobilního internetu 500 MB ani připojení k wifi Den neaktivuje. Nabídka O2 PředplaDENka platí pouze pro volání v rámci ČR.

Novou nabídku budou během následujících dnů moci vyzkoušet všichni stávající zákazníci předplacených karet O2, stačí projevit zájem na bezplatné lince O2 nebo na některé z prodejen. V případě, že jim nebude nový tarif vyhovovat, mohou se vrátit na svůj původní. Noví zákazníci se dočkají v září, kdy PředplaDENka s tarifem Den Volání bude k dostání na obvyklých prodejních místech předplacených karet - v O2 prodejnách, obchodních řetězcích, trafikách či webu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    predpladenka aktivace

    ja vim jak se to da aktivovat staci poslat DEN VOLANI NA cislo 999111 a je to aktivace na to sem prisel sam a na ty lince rikaly ze to neni mozny

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení