Menu

Přenosná klávesnice pro zařízení s Windows a Androidem

08.04.2015 11:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přenosná klávesnice pro zařízení s Windows a Androidem

Přenosná klávesnice pro zařízení s Windows a Androidem | foto: CHIP

Firma Logitech představila přenosnou klávesnici Logitech Keys-To-Go pro mobilní zařízení s Androidem a Windows. Štíhlá a lehká klávesnice se stojánkem poskytuje pohodlné psaní a její konstrukce ji umožňuje brát ji snadno s sebou.

 

logitech-keystogo-for-android-product-3-nahled

Nová přenosná  klávesnice Logitech Keys-To-Go  je určena pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a Windows. Štíhlá samostatná klávesnice se připojuje přes rozhraní Bluetooth. Připojit ji můžete k tabletu, phabletu nebo k chytrému telefonu. Díky lehkému provedení ji snadno vsunete do kabelky, tašky, kapsy saka či batohu. Klávesnice je potažena tkaninou FabricSkin, která odpuzuje vodu a pomáhá klávesnici chránit před politím a nečistotami.

logitech-keystogo-for-android-product-6-nahled

Klávesnice je vybavena samostatnou řadu dedikovaných tlačítek s klávesovými zkratkami operačních systémů Android a Windows, aby její použití bylo praktičtější. Obsahuje také skládací stojánek, který usnadňuje psaní na smartphonech. Přenosný stojánek se připojí ke klávesnici a podrží smartphone ve vzpřímené poloze.

logitech-keystogo-for-android-product-4-nahled

Klávesnice Logitech Keys-To-Go bude dostupná pro zařízení s platformou Android 4.1 a vyšší nebo s operačním systémem Windows 7 a novějším. Doporučená cena je 1 949 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení