Menu

Přenosný monitor AOC

18.10.2014 17:05 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přenosný monitor AOC

Přenosný monitor AOC | foto: CHIP

Společnost AOC uvedla všestranný monitor určený pro majitele netbooků, notebooků a dalších přenosných počítačů. S úhlopříčkou 43,9 cm (17,3“) přináší nový myConnect E1759FWU přídavný prostor pro lepší efektivitu práce. Připojuje se přes USB.

aoc-e1759fwu-front-to-left-2-woman-design-nahled

Monitor myConnect E1759FWU představuje rychlé řešení v mnoha situacích. Váha monitoru je pouze 1,28 kg a jeho tenké provedení jej předurčuje k tomu, aby se stal společníkem na služebních i soukromých cestách. Monitor myConnect E1759FWU zaujme i 43,9cm (17,3“) obrazovkou, která zhruba odpovídá velikosti listu papíru A4. Navíc tento monitor zjednodušuje mnoho situací, které jsou denní součástí vaší práce – například při sdílení informací se zákazníky.

aoc-e1759fwu-front-to-left-pivot-woman-design-nahled

Stojan monitoru lze upravit tak, že jej můžete využívat v horizontální i vertikální poloze. Stojan lze po použití zase složit. Monitor je vybaven inteligentním softwarem, který usnadňuje nastavení jasu, kontrastu a výkonu. Prostřednictvím USB kabelu lze k jednomu počítači připojit až šest monitorů E1759FWU a pracovat tak s více programy nebo aplikacemi současně.

Pro zjednodušení a pohodlí stačí mít u sebe pouze jeden USB 3.0 kabel, který poslouží jak pro přenos dat, tak pro napájení, protože monitor má velice nízkou spotřebu energie, a to pouze 10 W. Monitor se dodává včetně ochranného pouzdra. Monitor AOC myConnect E1759FWU bude dostupný od listopadu 2014 za přibližně 2900 Kč bez DPH a poplatků.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení