Menu

Přepěťová ochrana s nabíjecími porty USB

15.04.2015 12:23 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přepěťová ochrana s nabíjecími porty USB

Přepěťová ochrana s nabíjecími porty USB | foto: CHIP

Nová přepěťová ochrana značky APC by Schneider Electric chrání počítač a další zařízení a umí rovněž nabíjet chytré telefony a tablety. Vedle vylepšených funkcí nabídne i zajímavý design.

nova-prepetova-ochrana-2-apc-by-schneider-electric-nahled

Počítač a v něm uložené fotky, nová televize, či domácí kino. Spotřebiče mohou být při bouřce snadno poškozeny úderem blesku nebo statickou elektřinou. Přitom existuje ochrana proti přepětí. Firma Schneider Electric představila novou produktovou řadu přepěťových ochran značky APC by Schneider Electric v novém designu a s novými funkcemi.

Úhel zástrčky umožňuje nově umístit zařízení a nábytek blíže ke zdi než v případě standardních napájecích šňůr. Rovněž snižuje namáhání šňůry. Indikátor funkční ochrany SurgeArrest vás upozorní na situaci, v níž došlo k poškození elektrického zapojení úderem blesku, nebo proudovým nárazem v elektrické síti a systém není nadále schopen poskytovat stoprocentní ochranu.

nova-prepetova-ochrana-apc-by-schneider-electric-nahled

Zařízení je vybaveno USB porty a dokáže nabíjet mobilní zařízení, včetně chytrých telefonů a tabletů. Chrání i datové linky – Ethernet, koaxiální a telefonní vedení. Zajišťuje tak ochranu zařízení před napěťovými rázy. Je velmi důležité chránit zařízení před „skrytými“ rázy putujícími po datových linkách, protože mohou být stejně ničivé, jako rázy v napájecím vedení. Ceny produktů APC SurgeArrest se v základní verzi pohybují od 356 Kč bez DPH. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení