Menu

Prestigio uvádí nový tablet: MultiPad 4 Diamond 7.85

21.11.2013 09:48 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Prestigio uvádí nový tablet: MultiPad 4 Diamond 7.85

Prestigio uvádí nový tablet: MultiPad 4 Diamond 7.85 | foto: CHIP

Nový model sází nejen na vysoký výkon, ale zejména na luxusní vzhled ze všech úhlů pohledu.

IPS displej 7,8" nabízí rozlišení 1024×768. Zadní strana je zpracována v naprosto exkluzivním looku broušeného hliníku v graphite odstínu s plastickým Prestigio logem.

rs4069-original-jpg-noalpha-nahled

Co se týká hardwarové výbavy, tak tablet disponuje procesorem Rockchip RK3188 Quad-core 1.6GHz a čtyřjádrový grafický čip Quad-core MALI400MP. 1GB RAM je skoro klasikou u těchto modelů. Dostatek prostoru pro ukládání dat (nejen fotografií) je zajištěn 16GB nebo 32 GB interní paměti + slotem na MicroSD kartu s maximální velikostí 32 GB.

Základním operačním systémem je Android 4.2, který je doplněn o celou řadu aplikací, které jsou v zařízení k instalaci (office, antivirus, hry, finanční záležitosti, sociální sítě atd.)

Co se týká konektivity, klasicky zde najdeme Wifi a 3.5mm jack i repro na poslech hudby, micro USB na datovou konektivitu i nabíjení, a dvě webkamery. Výkonná baterie s kapacitou 4700mAh a možností dobíjení přes microUSB port, zajišťuje možnost práce dlouhé hodiny.

Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85 je k dispozici ve dvou barevných provedeních – černé a bílé.

Doporučená cena pro koncevé uživatele je 4.290 Kč.

rs4067-original-jpg-noalpha-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Tyhle tablety

    Mě osobně se líbí, že do krabice dávají i kvalitní pouzdro, což je určitě velké plus. Nebaví mě na nějaké noname tablety shánět pouzdra a jiné příslušenství.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení