Menu

Prestigio vydalo speciální edici tabletu pro děti

18.12.2013 15:21 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Prestigio vydalo speciální edici tabletu pro děti

Prestigio vydalo speciální edici tabletu pro děti | foto: CHIP

Dětský tablet Prestigio má v sobě předinstalovaných 11 aplikací určených pro děti, které dodala společnost Pmq software.

Zájem o moderní technologie začínají projevovat čím dál mladší děti a mnoho z nich si pod stromečkem přeje najít chytrý telefon nebo tablet. Společnost Prestigio proto letos vyvinula limitovanou edici tabletů, které jsou ušité na míru právě dětským uživatelům.

“Dětský tablet Prestigio má v sobě předinstalovaných 11 aplikací určených pro děti, které dodala společnost Pmq software. Pro tu jsme se rozhodli zejména proto, že je vyvíjela ve spolupráci s odborníky z řad pedagogů a logopedů,” uvedl Radek Čejna, produktový manažer značky Prestigio.

prestigio-tablet-detsky-wide500-001

Prestigio vydalo speciální edici tabletu pro děti

Předškoláci se pomocí unikátních her s obrázky naučí rozpoznávat písmena a čísla, školní děti se zase naučí poznávat dopravní značky, procvičí si násobilku, pravopis i anglická a německá slovíčka. Unikátní program Logopedie je zase výbornou pomůckou pro rodiče dětí s vadami výslovnosti. Všechny aplikace jsou krásně animované a poskytnou dětem spoustu hodin chytré zábavy.

Dětský tablet Prestigio má stejný základ jako model PMP3670, včetně operačního systému Android 4.2 a standardního připojení k wi-fi, takže na něj uživatelé mohou stahovat libovolné aplikace dostupné na Google Play.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení