Menu

Příslušenství pro studenty s důrazem na design

24.09.2018 16:24 | Milan Loucký + Přidat komentář
Příslušenství pro studenty s důrazem na design

Příslušenství pro studenty s důrazem na design | foto: CHIP

Především pro všechny školou povinné jsou tu vysokokapacitní powerbanka, bezdrátová bluetooth sluchátka nebo stylový baťoh.

Yenkee má ve své nabídce powerbanku, které dobije baterii telefonu dokonce i několikrát za sebou a zvládne i dvě zařízení současně. Má kapacitu 8000 mAh a inteligentní program zabraňující přebíjení. „Powerbanka vyniká celokovovým povrchem a spoustou ochranných prvků, které zabrání poškození mobilního telefonu,“ informuje Goran Setler, zástupce značky Yenkee.

Nic po ránu nezlepší den tolik, jako poslech oblíbené hudby. Yenkee nabízí bezdrátová Bluetooth sluchátka, která poskytnou několikahodinovou výdrž. Pro komfortní používání jsou vybavena dotykovým ovládáním pro nastavení hlasitosti a výběr předchozí/další skladby. Uživatel ocení nízkou hmotnost a kompaktní rozměry ve složeném stavu sluchátek.

Další nezbytnou součástí by měl být batoh, který zvládne unést kromě učebnic a sešitů i notebook a svačinu. Navíc by splňoval důležité požadavky týkající se designu. K tomu je ideální batoh Tarmac. Společnost Yenkee mu vtiskla možnost různého používání, buď jako klasický batoh, nebo brašna do ruky, ovšem možné je nosit ho také přes rameno. Polstrování vnitřní přihrádky zaručuje ochranu veškeré elektroniky, které uživatel přenáší. Dvě přední kapsy jsou vhodné pro cennosti a často používané drobnosti, nebo dokumenty.

„Pro studenty, kteří dennodenně přenáší například notebook je batoh nepostradatelnou věcí. Dostatečné polstrování, které ochrání drahou elektroniku, může suplovat různá pouzdra, které jinak jenom zbytečně zabírají prostor,“ uzavírá Setler.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení