Menu

Přizpůsobitelná herní myš

08.04.2014 15:44 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přizpůsobitelná herní myš

Přizpůsobitelná herní myš | foto: CHIP

Myš Logitech G502 Proteus Core v sobě spojuje rozlišení 12.000 DPI, kalibraci podle povrchu a úpravu hmotnosti a těžiště.

g502-back-nahled

Společnost Logitech představila nejnovější myš herní řady Logitech G, model Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse. Tato myš nabízí možnosti vlastního přizpůsobení a kombinuje první senzor na světě s rozlišením 12000 DPI s možnostmi nastavení podle povrchu a se závažíčky pro úpravu těžiště.

Myš Proteus Core využívá technologii produktů v řadě Logitech G s názvem Delta Zero. Kombinace rozsahu rozlišení od 200 až do 12000 DPI a senzoru nulové akcelerace, nulového vyhlazování nebo filtrování a nulového zaokrouhlování pixelů je konstrukční podstatou, proč tato myš může nabídnout výkon a odezvu a dokáže sledovat pohyb provedený rychlostí až 760 centimetrů za sekundu (300 palců za sekundu).

U myši Proteus Core si můžete zkalibrovat senzor podle fyzikálních a odrazivých vlastností konkrétního herního povrchu. To znamená, že můžete dosáhnout rychlosti sledování pohybu a minimální vzdálenosti, ze které je myš stále schopna snímat povrch při nadzvednutí, a to na jakémkoli povrchu.

g502-bob-nahled

U myši Proteus Core je možné upravit její hmotnost a vyvážit těžiště pomocí rozmístění až pěti závažíček o hmotnosti 3,6 g. Nad hrou vám kontrolu poskytne aplikace Logitech Gaming Software, v níž můžete přiřadit libovolný příkaz nebo makro každému z 11 programovatelných tlačítek. Myš Proteus Core má samostatné levé a pravé tlačítko, což poskytuje pevnou a stabilní konstrukci. Pod každým tlačítkem jsou mechanické mikrospínače. Dvourežimové rychlé rolovací kolečko bylo vylepšeno.

g502-profile-left-nahled

Očekává se, že herní myš Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse bude v Evropě k dostání v dubnu 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 2199 Kč.

g502-top-w-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení