Menu

Přizpůsobte si funkci Automatické přehrávání

16.01.2019 07:37 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přizpůsobte si funkci Automatické přehrávání

Přizpůsobte si funkci Automatické přehrávání | foto: CHIP

Připojíte-li k počítači s Windows 10 externí paměťové zařízení, systém nabídne možnosti, co se s ním dá dělat.

Automatické přehrání uložených dat na USB flash discích nebo paměťových kartách můžete úplně zakázat, ale také si ho můžete přizpůsobit, například tak, že všechny nové fotografie se automaticky importují do počítače. Možnost automatického přehrávání najdete pod »Start | Nastavení | Zařízení | Automatické přehrávání«. Pokud chcete například z bezpečnostních důvodů zcela zrušit automatické přehrávání obsahu, deaktivujte přepínač pod položkou »Použít funkci Přehrát automaticky pro všechna média a zařízení«.

autom-nahled

Samostatnou funkci můžete také nastavit a případně vypnout konkrétně u položky »Vyměnitelná jednotka«, kam patří například USB flash disky nebo externí pevné disky, a u položky »Paměťová karta«. Takže si například u „Vyměnitelné jednotky“ můžete nastavit, aby se po jejím připojení nestalo nic, tedy »Neprovádět žádnou akci«, a pokud chcete, aby se po vložení paměťové karty do počítače importovaly nové fotografie, nastavte u »Paměťová karta« funkci »Importovat fotky a videa (Fotky)«.

autom2-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení