Menu

Proč by měl vývojáře zajímat TechEd-DevCon 2018?

12.04.2018 18:33 | Milan Loucký + Přidat komentář
Proč by měl vývojáře zajímat TechEd-DevCon 2018?

Proč by měl vývojáře zajímat TechEd-DevCon 2018? | foto: CHIP

Největší IT konference u nás – TechEd-DevCon – je od začátku své již šestnáctileté historie určena pro vývojáře. I když v současné době je její zacílení širší než v počátcích, kdy mimo nich oslovovala také databázové specialisty, profesionálové zaměření na vytváření a vylepšování aplikací zůstávají v centru zájmu.

Na co se mohou v letošním ročníku těšit? Samozřejmě na informace o novinkách v mnoha nástrojích platformy Microsoft – například .NETu, Visual Studiu, MVVM frameworku, C# 7-8 nebo Entity Frameworku 2.0/2.1. Řeč bude i o novém stylu vývojářských pomocníčků pro .NET - ASP.NET Core Global Tools. Tématy dalších přednášek budou představení standardu pro řízení a správu služeb ITIL vývojářům, rady a zajímavé triky pro lokalizaci webových aplikací, nebo shrnutí kybernetických hrozeb uplynulého roku. Chybět nebude ani přednáška zaměřená na jeden z nejtypičtějších bezpečnostních problémů webových aplikací – nesprávně napsané přihlašování uživatelů.

Na TechEd-DevConu 2018 budou přednášet přední čeští i zahraniční odborníci: nebude chybět jeden z guru české vývojářské komunity Michal Altair Valášek, za vývojářskou část můžeme přidat i další zajímavá jména jako Jiří Činčura, Kamil Ševeček, Jan Pospíšil, Robert Haken nebo Štěpán Bechynský.

TechEd-DevCon 2018 proběhne ve dnech 14. až 17. května v Praze, v prostorách nejmodernějšího multikina Premiere Cinemas v Hostivaři. Konference nabídne přes 75 unikátních informačních bloků prezentovaných více než 40 odborníky z různých oborů IT. Ti účastníky seznámí s nejnovějšími technologiemi, platformami a nástroji společnosti Microsoft. Nabídnou přehled o širokém spektru moderních nástrojů a systémů nezbytných pro tvorbu a správu řešení v prostředí firemní IT infrastruktury. Program bude kromě čistě vývojářských či ITPro témat obsahovat například i přednášky specializované na IT bezpečnost a hacking, nebo prezentace zaměřené na cloudové technologie a Microsoft Azure. Jedna ze sekcí je také určená pro databázové odborníky, pro ně jsou připravené přednášky především z oblastí SQL Serveru a Business Intelligence. A protože týden před TechEd-DevConem proběhne v Seattlu největší vývojářská konference společnosti Microsoft – Build, budou žhavé novinky z této konference představeny i českým vývojářům.

Příprava programu konference aktuálně vrcholí, podrobné informace o programu a jednotlivých mluvčích budou postupně doplňovány na www.teched.cz. Ale už teď je možné říci, že více než polovina vstupenek na šestnáctý ročník konference TechEd-DevCon je již vyprodána a kapacita se rychle zaplňuje.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení