Menu

Procesor zůstává chladný i v největší bitevní vřavě

20.10.2017 11:14 | Milan Loucký + Přidat komentář
Procesor zůstává chladný i v největší bitevní vřavě

Procesor zůstává chladný i v největší bitevní vřavě | foto: CHIP

Společnost Zalman nabízí nová řešení, ale na druhé straně chce upozornit na produkty ze své nabídky, které se osvědčily a jsou stále skvělé pro mnoho počítačů.

Jedním z takových produktů je chlazení CNPS5X Performa, kterého se dosud na českém a slovenském trhu prodalo už přes 5000 kusů. Tento chladicí systém je vybaven třemi teplovodnými trubicemi a hliníkovým žebrováním pro efektivní odvod tepla. Chladicí efekt je zvýšen 92mm FSB ventilátorem. Výrobce tvrdí, že si chladicí systém CNPS5X Performa snadno poradí s horkým vzduchem, pracuje spolehlivě a dokáže automaticky upravit rychlost otáček ventilátoru podle teploty chlazeného procesoru. Součástí dodávky je i teplovodivá pasta ZM-STG2M, která zvyšuje efekt chlazení. Instalace chladiče je snadná a nejsou potřeba speciální nástroje a nářadí.

Chlazení CNPS5X Performa je k dostání v síti internetových obchodů a specializovaných prodejen. Doporučená koncová cena je 469 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení