Menu

Profil Marka Zuckerberga po hacknutí stažen

26.01.2011 14:46 | Redakce Chip + Přidat komentář
Profil Marka Zuckerberga po hacknutí stažen

Profil Marka Zuckerberga po hacknutí stažen | foto: CHIP

Někdo hacknul přímo profil Marka Zuckerberga — a co na to on? Prozatím mlčí.

Profil Marka Zuckerberga na Facebooku někdo naboural a poslal jeho jménem zprávu na obrázku vlevo (zdroj: TechCrunch). A to je tak všechno, co o tom kdo mimo Facebook ví, a Facebook mlčí. Měl sám Mark Zuckerberg slabé heslo, anebo někdo našel jinou skulinku?

Jisto je jen to, že profil na adrese www.facebook.com/MarkZuckerberg je nyní nedostupný, zatímco jeho oficiální stránka fanouškovská dostupná je. Jeho profil v Google Cache přitom obsahuje totéž. Naznačuje to snad, že profily nejsou bezpečné?

Jak smýšlet o svém profilu na Facebooku, když zakladatel Facebooku svůj profil po hacknutí stáhne bez dalšího vysvětlení? Stát se může leccos, a když už se stane, pak odpověď lidí prozrazuje jejich povahu. Mark se zatím schovává a mlčí.

Doplňujeme:

Podle webu FacebookDOWN.com mají dnes někteří uživatelé potíže připojit se na Facebook, jenž je prý odmítá hlášením: Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes.

My jsme takovou potíž nezaznamenali, ani nevíme o jiných zdrojích, které by potíže potvrzovaly.

Dřívější hláška na Twitteru uváděla znění: Your account is temporarily unavailable due to site maintenance.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení