Menu

Programovací maraton – Hackathon

07.05.2014 13:01 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Programovací maraton – Hackathon

Programovací maraton – Hackathon | foto: CHIP

Nenechte si ujít dvoudenní programovací maraton – Hackathon. Přijďte si porovnat své síly, získat rady a zpětnou vazbu od odborníků z praxe, vyzkoušet své aplikace na různých zařízeních a třeba vyhrát zajímavé ceny.

ms-nahled

Akce běží současně na 60 místech světa, v České republice se koná 16. a 17. května 2014 v Impact Hub Praha. Soutěžit můžete jako jednotlivci nebo jako tým, jedinou podmínkou je dovršení věku osmnácti let.

Tématem českého Hackathonu, jehož partnery jsou Seznam.cz, Impact Hub Praha a Czech ICT Alliance, jsou aplikace pro lepší život ve městě a aplikace pro rodinu a volný čas. Na vítěze čeká mentoringový program pro rozvoj podnikatelského záměru, tříměsíční členství v Impact Hub Praha, tablety DELL Venue Pro, mobilní telefony Nokia Lumia 1520, možnost volného využití UX testovací místnosti od Seznam.cz, pomoc s propagací plus cesta a doprovodný program na TechCrunch San Francisco 2014. Vítězné aplikace postupují do celosvětového finále, kde je možné vyhrát jednu z 3D tiskáren, finanční podporu na zřízení vývojářského doupěte či vstupenku na závod Formule 1 Grand Prix ve Spojených státech amerických.

Přihlásit se můžete zde.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení