Menu
CHIP Speedtest

Prohlížení a stahování Insta Stories pomocí bezplatných nástrojů? Jde to anonymně.

13.08.2019 12:00 | Jiří Palyza
Prohlížení a stahování Insta Stories pomocí bezplatných nástrojů? Jde to anonymně.

Pokud hodně "ujíždíte" na Instagramu, neunikne vám jistě žádná Story. Pomocí užitečných a navíc bezplatných nástrojů je můžete prohlížet anonymně nebo si je dokonce stáhnout.

 

Instagram se těší uživatelské oblibě už delší dobu, ale skutečný boom zažívá až od roku 2017, kdy zavedl funkcionalitu Insta Stories s mizícím obsahem. Není žádným tajemstvím, že pro její zavedení byl dobrým vzorem Snap Chat a nejen zlé jazyky tvrdí, že se i v tomto případě prokázalo staré dobré pravidlo: pokud nedokážeš konkurenci zničit její akvizicí, poraž ji stejným produktem. A tak Instagram po uvedení Insta Stories zažívá raketový nárůst počtu aktivních profilů, který bude jistě brzy atakovat hranici jedné miliardy.

Vynalézaví fanoušci našli způsob, jak sledovat Insta Stories zcela anonymně a navíc si jejich obsah stáhnout pro uchování. Obsah publikovaný ve Stories jinak po 24 hodinách mizí. Zmiňované funkce nabízí doplňky StoriesIG a Web IG Story pro Chrome, které jsou ke stažení zdarma.

StoriesIG Velmi dobrý
Zcela anonymní. Pomocí tohoto nástroje jednoduše stáhnete fotografie a videa z Insta Stories na svůj PC. Stáhnout
Web IG Story Dobrý
Pomocí bezplatného rozšíření pro Chrome můžete anonymně sledovat obsahy Insta Stories. Stáhnout

 

Pokud použijete StoriesIG, stačí zadat příslušné uživatelské jméno a poté si budete moci prohlédnout nebo stáhnout všechny příběhy, které jsou online ve sledovaném profilu. Webový nástroj nevyžaduje přihlášení k Instagramu ani jiné osobní údaje.

Rozšíření pro prohlížeč Chrome Web IG Story má nabídku možností ještě bohatší. Zde se sice musíte přihlásit do svého instagramového účtu, ale hned poté si můžete zobrazit všechny příběhy uživatelů, které sledujete. Můžete si je také prohlížet, stahovat a pokud nejsou soukromé prostřednictvím odkazu i sdílet.

Nástroje obsahují i obvyklé možnosti a nabídky Instagramu, mezi které patří "Objevujte další lidi", "Místa" a "Hledejte".

Co si budeme nalhávat, jde v podstatě o šmírovací nástroje. Budete-li je používat ke sledování ostatních uživatelů, buďte připraveni na to, že i vy sami můžete být sledováni ostatními. 


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení