Menu

Prostředí pro testování – LiveLab

20.06.2013 08:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Prostředí pro testování – LiveLab

Prostředí pro testování – LiveLab | foto: CHIP

Divize Infrastruktura společnosti DNS nabízí svým obchodním partnerům další přidanou hodnotu. V červnu tohoto roku spustila LiveLab, prostředí pro vyzkoušení funkčnosti a vlastností technologií vybraných výrobců.

DNS LiveLab je vybaven nejnovějšími zařízeními a softwarem od mnoha významných výrobců bezpečnostních řešení z portfolia divize Infrastruktura: Check Point, SafeNet, Fortinet, Radware, IMPERVA, INVEA-TECH a dalších. LiveLab může být využíván na technologické workshopy s partnery, zařízení jsou k dispozici pro zapůjčení do pilotních projektů u koncových zákazníků. Výhodou tohoto řešení je zejména jeho jednoduchost a rychlost. Není potřeba složitá instalace, vše běží v odzkoušeném prostředí.

„LiveLab je virtuální platforma, která našim partnerům a jejich zákazníkům umožní seznámit se s nejnovějšími bezpečnostními technologiemi, aniž by museli zasahovat do své infrastruktury. Prostředí pro odzkoušení technologií připravujeme individuálně na míru pro každého zájemce,” říká Igor Tomeš, ředitel divize Infrastruktura. A dodává: “Doba využívání platformy pro jeden projekt je limitována.”

Divize Infrastruktura společnosti DNS nabízí konzultační služby a zkušenosti vlastních specialistů v oblasti bezpečnostních systémů a infrastruktury, kde hrají hlavní roli požadavky zákazníka. Služby DNS zahrnují definici požadavků, návrh řešení, jeho konkretizaci s ohledem na vlastnosti jednotlivých systémů, implementaci a školení.

Bližší informace o řešení najdete na webových stránkách www.dns.cz/livelab.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení