Menu

Prototyp Galaxy S10?

21.06.2018 12:41 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Prototyp Galaxy S10?

Prototyp Galaxy S10? | foto: CHIP

Na internet unikla údajná fotografie prototypu nového smartphonu Samsung Galaxy S10. Od verze S9 by se mohl výrazně lišit.

Leaker  Ice Universe zveřejnil na Twitteru novou fotografii na které je údajně prototyp nového smartphonu Samsung Galaxy S10 s kódovým označením "Beyond". Pokud se pravost fotografie potvrdí, udělá Samsung u své řady S opravdu velký skok. Podle ní to totiž vypadá, že displej zabere téměř celou přední část smartphonu a dokonce ani v horní části není žádný větší okraj pro selfie fotoaparát a senzory.

galaxys10-1-11420a1810f969c9-nahled

Údajná fotografie Samsungu Galaxy S10

Poté, co se modely Galaxy S8 a S9 vzhledově příliš nelišily, by to byl u verze S10 opravdu technologický skok. Že je možný už ukázali smartphony Vivo Nex a Oppo Find X, které mají podobně úzký rámeček. Výrobci to vyřešeni tak, že v případě potřeby se selfie fotoaparát vysune z horní hrany smartphonu. Zda Samsung zvolí stejný přístup, není z fotografie jasné. Dříve se spekulovalo, že nový Samsung bude mít na displeji výřez po vzoru iPhonu X. Galaxy S10 se ovšem na trhu objeví až v příštím roce, takže se toho může ještě hodně změnit.

vivo-nex-smartphone-2(1)-nahled

Smartphone Vivo Nex s vysouvacím předním fotoaparátem

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení