Menu

Prověřený zdroj s příznivým poměrem cena výkon oslavencem

30.05.2018 18:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Prověřený zdroj s příznivým poměrem cena výkon oslavencem

Prověřený zdroj s příznivým poměrem cena výkon oslavencem | foto: CHIP

Na tři desítky modelů různých výkonů. Tak široká je nabídka zdrojů pro PC se značkou Zalman. Mezi těmito zdroji si již čtyři roky drží pevnou pozici ZM600-GSII.

Když byl přesně před čtyřmi roky tento zdroj uveden na český a slovenský trh málokdo očekával, že se bude tak dlouho prodávat a že bude patřit mezi nejoblíbenější zdroje se značkou Zalman. Od jeho uvedení bylo na českém a slovenském trhu prodáno odhadem více než 10 000 kusů. Za obchodním úspěchem stojí především příznivý poměr cena výkon. Aktuálně se tento zdroj s výkonem 600 W prodává již od 1149 Kč.

Zdroj ZM600-GSII najde uplatnění především v herních sestavách a pracovních stanicích. Zdroj je dostatečně vybaven a splňuje i dnešní nároky výpočetní techniky. Chlazení je zajištěno 120mm ventilátorem, k dispozici je šest napájecích konektorů SATA a pět konektorů molex. Hlavní napájecí konektor je 24pinový. Zdroj má dále přídavný napájecí konektor EPS/ATX 4 a dva konektory PCI Express pro grafické karty. Účinnost zdroje je 84 %.  Tento zdroj je vybaven funkcí aktivního PFC (Power Factor Correction), která zvyšuje účinek zdroje a eliminuje zbytečné ztráty. Má ochranné obvody mimo jiné proti přepětí, přetížení či zkratu. Rozměry zdroje jsou 140 × 150 × 86 mm a jeho hmotnost je 1,95 kg.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení