Menu

QVR Center a QVR Guard pro dozorování a failover

15.03.2018 11:13 | Milan Loucký + Přidat komentář
QVR Center a QVR Guard pro dozorování a failover

QVR Center a QVR Guard pro dozorování a failover | foto: CHIP

Společnost QNAP Systems oznámila oficiální uvedení QVR Center a QVR Guard, dvou komplexních aplikací pro QVR Pro, které posilují centrální správu a failover s vysokou dostupností v QVR Pro.

QVR Center zjednodušuje úkoly dozorování umožněním centrální správy většího počtu QVR Pro zavedených v kancelářích, školách, veřejných prostorech, na pracovištích a dalších prostředích. Uživatelé také mohou centrálně monitorovat živé kanály, přehrávat záznamy z dozorování a přijímat oznámení o událostech z většího počtu QVR Pro, aby bylo možné rychleji reagovat na události.

QVR Guard je aplikace pro správu failoveru s vysokou dostupností na ochranu QVR Pro před systémovým selháním a pro zajištění nepřerušitelných záznamů z dozorování. QVR Guard disponuje funkcí failover, která automaticky přebírá úlohy zaznamenávání ze serveru QVR Pro, pokud se vyskytne nějaká nečekaná systémová závada nebo selhání hardwaru. Soubory záznamů se ukládají do QVR Guard NAS, dokud se systém QVR Pro nerestartuje a nezačne normálně fungovat.

Dostupnost

QVR Center a QVR Guard jsou nyní k dispozici v QTS App Centru.

Požadavky na systém

QVR Center

1.            QNAP NAS na bázi architektury x86 (64 bitů) s nejméně 2 GB RAM.

2.            QTS 4.3.3 (nebo novější).

3.            Container Station 1.7.2551 (nebo novější) je třeba nainstalovat, ještě, než začnete používat QVR Center.

QVR Guard

1.            QNAP NAS na bázi architektury x86 (64 bitů) s nejméně 4 GB RAM (pro ještě plynulejší funkčnost se doporučuje 8 GB RAM).

2.            QTS 4.3.3 (nebo novější).

3.            Container Station 1.7.2551 (nebo novější) je třeba nainstalovat, ještě, než začnete používat QVR Guard.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení