Menu

Řada herních skříní Titan je bohatší o další model

24.04.2018 16:07 | Milan Loucký + Přidat komentář
Řada herních skříní Titan je bohatší o další model

Řada herních skříní Titan je bohatší o další model | foto: CHIP

Genesis Titan 750 je novinkou v produktové řadě PC skříní Titan. Příznivá cena, design, kvalita provedení i celkový poměr cena výkon představují základní výhody této skříně.

Je určena pro desky velikosti ATX, micro-ATX a mini-ITX a dodává se ve třech barevných provedeních podsvícení.

Novinka se značkou Genesis je nejen dostatečně prostorná, vybavená mnoha funkcemi ale i uživatelsky velice přívětivá. Hráči počítačových her i počítačoví nadšenci ocení navíc atraktivní design a příznivou cenu.

Značka Genesis se snaží maximálně usnadňovat práci při sestavování počítače. Titan 750 je již předem osazen čtyřmi výkonnými ventilátory. Tři jsou na předním panelu, jeden vzadu. Ventilátory jsou výrazně podsvíceny LED osvětlením. Skříň se dodává ve třech barevných variantách podsvícení: červená, modrá nebo zelená.

Přední panel je vyroben z průhledného akrylátu, což umožňuje pozorovat efektní barevné podsvícení. Prosklená je i část bočního panelu, která umožňuje pohled do vnitřních částí skříně a nabízí na odiv použité komponenty a další hardware.

Vedle chladicího výkonu je v případě počítačových skříní důležité i vnitřní uspřádání. Titan 750 nabízí dostatek prostoru pro instalaci grafické karty o šířce až 385 mm a chlazení s výškou až 155 mm. Prachové filtry jsou umístění v horní i spodní části skříně. Pro praktické a přehledné uspořádání kabelů je vyčleněn vlastní prostor za základní deskou.

Při plném provozu ventilátory chlazení vytvářejí hluk, proto skříň Titan 750 umožňuje ovládat otáčky jednotlivých ventilátorů a volit dle potřeby mezi tichým chodem, nebo vysokým výkonem chlazení. Výkon chlazení je dále podpořen funkčním designem a vnitřním uspořádáním skříně.

PC skříň Genesis Titan 750 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 924 Kč.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení