Menu

Reproduktory pro domácí kino

14.03.2011 09:31 | Redakce Chip + Přidat komentář
Reproduktory pro domácí kino

Reproduktory pro domácí kino | foto: CHIP

Nový reproduktorový systém Logitech Surround Sound Speakers Z906 je následníkem systému Logitech Z-5500. Nabízí zvuk 5.1 pro filmy, hry i hudbu.

Společnost Logitech představila reproduktorový systém Logitech Surround Sound Speakers Z906. Tyto reproduktory poskytují výkon 500 wattů efektivních (RMS) a mají certifikaci THX.
Vestavěný digitální dekodér 5.1 vytvoří ze zvukových stop vašich filmů ve formátu Dolby Digital nebo DTS prokreslený prostorový zvuk. Máte-li rádi bohaté basy, které otřásají celým domem, zajistí je odlehčený subwoofer se zvukovým výstupem do strany. I dvoukanálový zvuk reproduktory Logitech Surround Sound Speakers Z906 promění na prostorový zážitek.
K systému můžete připojit až šest zvukových zařízení současně – například televizor, DVD přehrávač, digitální videorekordér, přehrávač Blu-Ray disků, Xbox 360, PLAYSTATION 3, Wii, iPod a třeba i váš počítač nebo notebook. Systém je vybaven dálkovým ovladačem.
Reproduktorový systém Logitech Surround Sound Speakers Z906 bude v Evropě k dostání během března 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 8 729 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení