Menu

Reproduktory s bezdrátovým zvukem a prostorovým efektem

16.12.2010 16:08 | Redakce Chip + Přidat komentář
Reproduktory s bezdrátovým zvukem a prostorovým efektem

Reproduktory s bezdrátovým zvukem a prostorovým efektem | foto: CHIP

Společnost Creative Technology představila nové bezdrátové reproduktory Creative ZiiSound T6. Funguje v kombinaci se všemi kompatibilními stereofonními zařízeními s technologií Bluetooth, jako jsou notebooky, netbooky, iPhone, iPad, PC, Mac a tablety.

Reproduktorový systém je vybaven výkonným kodekem apt-X s minimálním zpožděním. Jeho součástí je subwoofer a pár nastavitelných satelitů Swivel-Speaker-Array, díky nimž si uživatel může vybrat mezi stereofonní hudbou a prostorovým zvukem „jako v kině“ přenášeným datovými toky z bezdrátových zařízení s technologií apt-X – například netbooků, notebooků a tabletů, jako je bezdrátový zábavní tablet ZiiO Pure Wireless Entertainment.

Prostorový zvuk 5.1 přes USB

Reproduktorový systém ZiiSound T6 umožňuje poslech prostorového zvuku 5.1 pomocí kabelového připojení přes rozhraní USB. Systém má tři části a dokáže reprodukovat celé pásmo zvuku z digitálních zvukových stop 5.1.

Cena a dostupnost

Systém ZiiSound T6 bude k dostání v internetovém obchodu na adrese creative.com/shop v Evropě od poloviny prosince 2010 za doporučenou maloobchodní cenu 399,99 €.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení