Menu

Rychlejší a výkonnější Liquid Jade S

16.01.2015 13:47 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Rychlejší a výkonnější Liquid Jade S

Rychlejší a výkonnější Liquid Jade S | foto: CHIP

Štíhlý smartphone Acer Liquid Jade S dostal výkonnější vnitřnosti – 64bitový osmijádrový procesor a a technologii 4G LTE. Je stále velmi štíhlý a váží jen 116 gramů. 

liquid-jade-s-nahled

Společnost Acer představila Liquid Jade S, který přináší vyšší rychlost a výkon do řady smartphonů Liquid Jade. I tato nová verze S, která je podobná originálnímu Liquid Jade, má elegantní vzhled a zajímavé funkce, jako je 4G LTE připojení, osmijádrový procesor s 64bitovou architekturou a novou, vylepšenou přední kamerku ovladatelnou hlasovými povely.

Díky grafickému čipu Mali T760 nabízí i vysokou kvalitu obrazu i grafický výkon, díky kterému se hodí i pro hraní her a může pochlubit plynulým uživatelským rozhraním. Při uvedení bude dodáván s Androidem 4.4 Jelly Bean, s Androidem 5.0 Lollipop bude dostupný později v roce 2015.

liquid-jade-s-cosmic-white-6-nahled

Jako člen rodiny Liquid Jade se může pochlubit zahnutým tělem se zakřivenými plochami. Je tenký pouhých 7,78 mm, váží jen 116 gramů a patří mezi nejlehčí 5" LTE smartphony na trhu. Na zadní straně má 13Mpx fotoaparát se světelností F1.8.

Liquid Jade S je dodává s volitelným hybridním duálním slotem pro microSD/nano-SIM kartu. Uživatel má možnost vyměnit microSD kartu za druhou nano-SIM kartu. Bude k dispozici v lednu v regionu EMEA u vybraných prodejců a na výběr bude mezi dvěma modely, černým Cosmic Black a bílým Lunar White, za cenu od 7999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení