Menu

Rychlý 24“ monitor AOC

22.09.2014 14:41 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Rychlý 24“ monitor AOC

Rychlý 24“ monitor AOC | foto: CHIP

Společnost AOC uvedla na český trh monitor, který byl navržen především s ohledem na rychlost. 24" monitor AOC e2460Sh s rychlou dobou odezvy 1 ms GTG uvítají především hráči a rovněž ti, kdo používají grafické aplikace a aplikace pro tvorbu animací nebo úpravu filmů.

aoc-e2460sh-front-liquid-design-nahled

Nový monitor AOC e2460Sh má rozlišení Full HD a dynamický kontrastní poměr 20 000 000 : 1. Podle výrobce má ostrý obraz se skutečně sytou černou. Vestavěné 2W reproduktory lze použít při přehrávání filmů, hudby nebo provádění video hovorů. Pomocí stojanu lze monitor naklonit do pohodlné pracovní polohy, nebo může uživatel použít držák VESA a zavěsit jej na zeď.

Monitor přijímá signál prostřednictvím analogového VGA konektoru nebo digitálních DVI a HDMI vstupů. Proto lze k monitoru připojit několik počítačů, zařízení a periferií zároveň. Chytré funkce úspory energie, jako je například W-LED podsvícení, zajistily tomuto monitoru certifikát EPEAT Gold. Doporučená maloobchodní cena tohoto monitoru je 3 566 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení