Menu

Rychlý monitor s vysokým rozlišením

11.12.2013 15:40 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Rychlý monitor s vysokým rozlišením

Rychlý monitor s vysokým rozlišením | foto: CHIP

Společnost AOC uvádí na trh nový 27“ Super PLS monitor, který patří do produktové řady Professional. Nabízí WQHD rozlišení 2560×1440 pixelů , panel s LED podsvícením a řadu konektorů.

aoc-q2770pqu-nahled 27“ monitor AOC q2770Pqu nabízí uživatelům více než 3,6 milionu pixelů – téměř dvakrát víc než tradiční Full HD modely. Panel se Super PLS (Plane-to-Line Switching) technologií zajišťuje vysoký jas a široké pozorovací úhly 178° (horizontálně i vertikálně). Doba odezvy je podle výrobce 5 ms. Monitor je vhodný i do prostředí se silným osvětlením, protože jeho jas dosahuje hodnoty až 300 cd/m2.

AOC vybavilo svůj nový model q2770Pqu spoustou konektorů. Monitor přijímá signál prostřednictvím VGA, DVI-D a HDMI portů a navíc má i DisplayPort. Dále se může pochlubit integrovanými reproduktory a USB hubem. Flash disky, digitální fotoaparáty, externí harddisky a bezpočet dalších USB gadgetů tak může být připojeno prostřednictvím čtyř USB vstupů (2.0 i 3.0). Stojan monitoru poskytuje plnou flexibilitu včetně 130mm výškového nastavení, natočení i naklonění a funkce PIVOT.

AOC nabízí na monitor tříletou záruku. Monitor AOC q2770Pqu je dostupný za doporučenou cenu 13 150 Kč.  

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení