Menu

Sada výměnných herních kláves HyperX pro hry typu FPS a MOBA

08.08.2017 08:24 | Milan Loucký + Přidat komentář
Sada výměnných herních kláves HyperX pro hry typu FPS a MOBA

Sada výměnných herních kláves HyperX pro hry typu FPS a MOBA | foto: CHIP

Divize společnosti Kingston Technology Company, HyperX, oznámila uvedení výměnných krytů herních kláves používaných pro ovládání her typu FPS a MOBA s celým názvem HyperX FPS and MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit.

Sada nabízí výměnné klávesy pro oblíbené „střílečky“ (FPS) a hry, ve kterém se více hráčů utká online v aréně (MOBA). Ať už tedy kralujete online arénovým hrám MOBA, jako například League of Legends, nebo jste vynikající AWPer ve hře CS:GO, tyto klávesy jsou určeny pro hráče, kteří chtějí ve svém oboru dominovat. Sada výměnných herních kláves HyperX pro hry FPS a MOBA hráčům nabízí možnost přizpůsobit si své „bitevní základny“ a dodat jim přehlednost a styl.

Výměnné klávesy HyperX jsou k dispozici v působivé rudé nebo titanové barvě a mají texturovaný povrch, který má speciální potah pro větší odolnost, přičemž současně slouží pro zpřesnění orientace na klávesnici a přinášejí tak taktickou výhodu. Hráči, kteří chtějí toto rozšiřující příslušenství využít co nejlépe, by je měli použít ve spojení s jakoukoli herní klávesnicí HyperX, včetně nově oznámené mechanické herní klávesnice HyperX FPS Pro Mechanical Gaming Keyboard. Sada výměnných krytů kláves je kompatibilní s klávesnicemi Cherry MX a dodává se s praktickým nástrojem pro výměnu kláves.

Označení modelu            Popis

HXS-KBKC1                         Sada HyperX FPS & MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit (rudá)

HXS-KBKC2                         Sada HyperX FPS & MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit (titanová)

Dostupnost a podpora

Sady HyperX FPS and MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit (výrobcem doporučená maloobchodní cena 499 Kč) jsou již nyní k dispozici ve dvou barevných provedeních: v rudé a titanové barvě. Sada výměnných krytů herních kláves pro hry typu FPS a MOBA má dvouletou záruku a podporu zákaznických služeb divize HyperX, která v daném oboru patří k nejlepším. Dostupnost se v různých zemích liší. Ověřte si ji laskavě u místního maloobchodního prodejce nebo v e-shopech.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení