Menu

Samsung Galaxy S20: smartphone se potýká s vážným problémem

20.07.2021 16:40 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Samsung Galaxy S20: smartphone se potýká s vážným problémem

Samsung Galaxy S20: smartphone se potýká s vážným problémem | foto: Daniel Romero/Unsplash

Stále více uživatelů hlásí vážné problémy s obrazovkou telefonu Samsung Galaxy S20. Příčiny komplikací nejsou známy, ale mohou rychle zničit displeje zařízení.

Blikání obrazovky, zelenobílé skvrny a posunuté obrazové linie. Všechny tyto problémy hlásili někteří majitelé telefonu Samsung Galaxy S20. Zdá se, že nezáleží na tom, jakou verzi smartphonu vlastníte. Ať už se jedná o standardní verzi, Plus nebo Ultra, zdá se, že všechny jsou postiženy stejně. Píšou to uživatelé na fórech společnosti Samsung (eu.community.samsung.com, "S20 ultra green/white display"). Telefony byly představeny před více než rokem, v březnu 2020.

Největším problémem je změna barvy obrazovky. Uživatelé hlásí, že zpočátku je zasaženo pouze několik řádků displeje. Postupem času se falešné barvy šířily po obrazovce stále dál. Někdy také obrazovka problikávala.

Samsung Galaxy S20: ani výrobce prozatím nezná příčiny problémů

galaxys20

Na diskuzních fórech si uživatelé stěžují na problémy s displejem Samsungu S20. | Zdroj: Tobias Heine/Pixabay

Společnost Samsung se k problémům zatím nevyjádřila. Sami Korejci pravděpodobně zatím nevědí, co je příčinou komplikací. V každém případě některá řešení, navrhovaná na fórech, žádná zlepšení nepřinesla. Například obnovení továrního nastavení nezměnilo nic. Jeden z uživatelů dokonce píše, že místo toho se problémy ještě zhoršily.

V současné době je jedinou možností pro postižené uživatele výměna obrazovky. Vzhledem k tomu, že smartphone je na trhu teprve krátce, většina z nich bude mít na zařízení ještě záruku. Výměna by tak měla být zcela bezproblémová a zákazníkům nevzniknou žádné dodatečné náklady.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení