Menu

Samsung Wave 2

08.10.2010 12:32 | Redakce Chip + Přidat komentář
Samsung Wave 2

Samsung Wave 2 | foto: CHIP

Společnost Samsung Electronics dnes oznámila uvedení modelu Samsung Wave II (GT-S8530). Samsung Wave II je založen na vlastním operačním systému bada, disponuje poslední verzí 1.2. Vyznačuje se nabídkou rozsáhlé multimediální zábavy, integrovaným zasíláním zpráv a poskytuje lepší uživatelské ovládání v podobě modernizovaného a chytrého výkonu.

Samsung Wave II byl navržen tak, aby poskytl ohromující zážitek. Díky většímu 3.7“ Super LCD displeji si uživatelé mohou vychutnat multimediální funkce skutečně na maximum. Telefon podporuje více formátů videa a nabízí univerzální kompabilitu pro snadné prohlížení různých typů filmových souborů, zatímco podpora pro nahrávání HD videa umožňuje uživatelům zachytit okamžiky v křišťálové jasnosti.

Samsung Wave II nabízí samozřejmě také social Hub, se kterým můžete prohlížet telefonní seznam, SMS, IM a e-mail společně v jednostránkovém integrovaném rozvržení, a zajistit si tak neustálé připojení. Samsung Wave II lze neomezeně personalizovat s využitím Samsung Apps, který poskytuje zajímavé a zábavné aplikace. Nadstandardní funkce rychlého psaní pomocí technologie T9 Trace pak nabízí rychlejší a jednodušší způsob zadávání textu než při psaní standardní SMS, kdy není třeba jednotlivá písmena vyťukávat, ale stačí pouze plynulý pohyb prstu přes písmena a telefon sám doplňuje vhodná slova.
Smartphone bude nejdříve k dispozici v listopadu 2010 ve Francii a postupně bude dodáván na další světové trhy včetně jihovýchodní Asie, Latinské Ameriky, středně východní Asie, Afriky, Indie a Číny.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení