Menu

SAZKAmobil hlásí 85 tisíc zákazníků

19.09.2014 09:14 | Radek Kubeš + Přidat komentář
SAZKAmobil hlásí 85 tisíc zákazníků

SAZKAmobil hlásí 85 tisíc zákazníků | foto: CHIP

Virtuální operátor SAZKAmobil za necelých 7 měsíců získal 85 000 zákazníků. Stal se tak největším virtuálem v síti Vodafone a zároveň jedním ze 4 největších virtuálních operátorů na českém trhu. Věrné zákazníky nyní odměňuje bonusovým kreditem.

SAZKAmobil jako první přinesl na trh kombinaci volání a loterii. „80 % všech zákazníků, kteří si dobijí kredit, si zároveň vsadí SAZKAmobil šanci. To absolutně předčilo očekávání Sazky“, říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu. Na výhrách bylo od února rozděleno už více než 1 200 000 Kč mezi více než 21 000 zákazníků. Aktuálně se hraje o jackpot ve výši 380 000 Kč.

Věrné zákazníky, kteří k SAZKAmobilu přešli v prvních třech měsících od spuštění služby, nyní virtuální operátor odměňuje bonusovým kreditem ve výši 50 Kč. Kredit je možné využít na všechny služby bez výjimky. 

eric-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení