Menu

Server Aukro spouští Aukrobota

15.02.2016 12:22 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Server Aukro spouští Aukrobota

Server Aukro spouští Aukrobota | foto: CHIP

Po dvanácti letech působení přichází obchodní portál Aukro.cz s rozšířením. Pod názvem Aukrobot představil službu pro ty, kdo chtějí věci prodávat, ale nemají čas se o jejich prodej starat. 

Aukrobot tyto věci odveze, nafotí a vystaví na Aukro.cz tak, aby za ně zákazníci získali co nejlepší cenu. Když se zboží neprodá, prodávající žádné náklady nehradí. Pokud se naopak kupec najde, bude mít prodejce peníze na účtu do 21 dnů.

Pokud o neprodané zboží již zákazníci nemají zájem, Aukrobot je doručí některé charitativní organizaci, která je využije. Kromě toho posílá Aukrobot z každé prodané věci jednu korunu charitativní organizaci Srdcerváči.

Služba je určena zákazníkům, kteří ocení pohodlí a úsporu času spojenou s celým procesem prodeje, a také zkušenosti profesionálů, kteří vědí, jak zboží co nejlépe nafotit a popsat, aby se prodalo za co nejvyšší cenu. Službu si podle Aukra stačí pouze po internetu nebo telefonu objednat, o nic dalšího se zákazník nemusí starat.

Odměna Aukrobotovi se počítá z prodejní ceny každé věci. Čím dražší věc zákazník prodá, tím větší část z prodejní ceny si ponechá. Minimální ani maximální počet věcí v jedné zakázce není stanoven. Pokud například zákazník prodá věc za 10 000 Kč a více, odměna Aukrobotovi činí 10 %. Na stránkách Aukrobota může zákazník zadat částku, za kterou chce zboží prodat, a hned vidí, jaký bude jeho „čistý“ výdělek v případě, že zboží najde kupce. Pokud se zboží neprodá, nemá s ním zákazník žádné náklady. Nic nezaplatí ani za dopravu věcí kurýrem. Věci jsou prodávány výhradně na Aukro.cz, které má 3,7 milionu registrovaných zákazníků a ročně zprostředkuje prodej 7,5 milionu věcí. Více informací naleznete na www.aukrobot.cz.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení