Menu

Šikovný editor pro Android

25.05.2016 14:14 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Šikovný editor pro Android

Šikovný editor pro Android | foto: CHIP

Grafických programů pro úpravu fotografií na smartphonu nebo tabletu je v nabídce obchodu Google Play skutečně hodně. Řada z těch, které jsou dostupné zdarma, má však poměrně omezenou funkčnost, takže těžko najdete nástroj, který by vám ve všech směrech vyhovoval. 

Najdou se ale i výjimky. Mezi dobře vybavené programy patří Toolwiz Photos – Editor Pro. Kromě běžných úprav, jako je ořez, úprava jasu a podobně, totiž nabízí i křivky, vyvážení bílé, řadu filtrů, deformací a efektů. K dalším vlastnostem patří Picture in picture (váš snímek zařadí do připravené šablony), různé koláže, zrcadlení, ale i třeba možnost výměny obličejů. Na vašem mobilním zařízení také vyhledá duplicitní snímky nebo ze série snímků vybere ten nejlepší, abyste ušetřili místo.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení