Menu

SketchBook Pro na iPad 2

16.05.2011 11:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
SketchBook Pro na iPad 2

SketchBook Pro na iPad 2 | foto: CHIP

Společnost Autodesk uvedla novou verzi aplikace Autodesk SketchBook Pro for iPad. Nová aplikace využívá nové vlastnosti a výpočetní výkon zařízení iPad 2. Umožňuje uživateli při kreslení kombinovat digitální tužky, pera, zvýrazňovače a rozprašovače, takže je možné vytvářet propracované digitální kresby.

Přenosnost mezi zařízeními se systémem iOS uživatelům umožňuje začít skicovat na zařízení iPhone, pokračovat v kreslení na iPad a dokončit výkres na počítači Mac. Autodesk SketchBook Pro for iPad nyní nabízí 90 nových štětců a ovládacích prvků. Nově lze také importovat fotografie pořízené kamerou iPad 2 přímo do editoru vrstev. Plátna mohou mít rozlišení 2 048 x 1 536 pixelů a až čtyři vrstvy. Kromě toho je nyní v rámci aplikace k dispozici možnost nákupu pěti nových sad štětců. Tyto sady jsou pro uživatele aplikace SketchBook Pro k dispozici zdarma.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení