Menu

Skladný reproduktor pro notebook nebo netbook

04.03.2010 23:06 | Redakce Chip + Přidat komentář
Skladný reproduktor pro notebook nebo netbook

Skladný reproduktor pro notebook nebo netbook | foto: CHIP

Společnost Logitech představuje reproduktor určený pro netbooky a notebooky.

Notebooky a netbooky jsou skladné a dostatečně výkonné, ale často mají nízkou hlasitost vestavěných reproduktorů. Pro ně má Logitech řešení - uvádí na trh reproduktor Logitech Laptop Speaker Z205, cože je lehký reproduktor s úchytkou, který umožní hlasitější a kvalitnější poslech.
Reproduktor Logitech Laptop Speaker Z205 se dá bez problémů přichytit na většinu notebookových displejů. Reproduktor je malý — má tloušťku přibližně 3,5 centimetru a na výšku měří zhruba 6,3 centimetru. Ochranný kryt chrání reproduktor při přenášení v kufříku nebo batohu.
Pomocí ovládacích prvků umístěných na horní straně reproduktoru můžete nastavovat hlasitost, a také reproduktor zapnout a vypnout. Jediné, co potřebujete pro zapojení a napájení reproduktoru, je přiložený USB kabel. Není tedy nutné připojovat se na externí zdroj napětí. Doporučená maloobchodní cena je 1 560 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení