Menu

Skype 2.19 pro Windows Phone

30.06.2014 10:31 | Karel Kovar + Přidat komentář
Skype 2.19 pro Windows Phone

Skype 2.19 pro Windows Phone | foto: CHIP

Po nedávné aktualizaci pro iPhony přichází Skype s další novinkou  – verzí Skype 2.19 pro Windows Phone 8 a 8.1. Nová verze bude podporovat Cortanu.

Nová verze apliakce Skype výrazně zjednoduší realizaci hovoru a zároveň usnadní ovládání a chatování. Zároveň také zkvalitní video přenos a rychlost aplikace, a zlepší systém upozornění, a to jak pro Windows Phone 8, tak pro Windows Phone verzi 8.1.

Cortana spustí videohovor za vás

Nová aplikace bude poprvé podporovat inteligentní osobní asistentku Cortanu. Ta je již nyní integrální součástí Windows Phone 8.1. Video nebo hlasové hovory budete moci s novou verzí Skype spustit pouhým hlasovým příkazem, který Cortana vykoná. Prakticky tedy stačí sdělit, se kterou osobou potřebujete volat, a Cortana zajistí, že se vám Skype správně vytočí. Cortana je zatím dostupná pro Windows Phone 8.1 ve Spojených státech amerických.

Všechna upozornění na jednom místě

Nově budete mít vše pod kontrolou – emaily, hovory, SMS, sociální sítě a nově i upozornění ze Skype se vám budou objevovat v centru notifikací.

Jazyková podpora

Nová aplikace výrazně rozšiřuje dostupné jazykové mutace. Na rozdíl od předchozích 19 jazyků je nyní možno využít až 51 jazykových variant, kde samozřejmě nechybí čeština ani slovenština.

Editace odchozích zpráv

Do nové verze Skype zakomponoval funkcionalitu, která pro Windows Phone nebyla v minulosti dostupná: od této chvíle je možné editovat v chatu Skype již odeslané zprávy.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení