Menu

Skype nabízí skupinové videohovory zdarma pro Windows

15.10.2014 10:48 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Skype nabízí skupinové videohovory zdarma pro Windows

Skype nabízí skupinové videohovory zdarma pro Windows | foto: CHIP

Skupinové videohovory přes Skype jsou nyní také díky českým vývojářům zdarma i pro přenosná zařízení s operačním systémem Windows.

Skype nově nabízí uživatelům tabletů s operačním systémem Windows 8.1 a mobilních zařízení s Windows 2 v 1 možnost využít funkce skupinových videohovorů zdarma. Již v dubnu tohoto roku Skype zpřístupnil službu pro uživatele PC a Mac. Od té doby se počet skupinových hovorů uskutečněných přes Skype zčtyřnásobil. Postupně bude služba uvolněna také pro uživatele zařízení iPhone a iPad.

skypeskup

Ukázalo se, že skupinové hovory jsou nejčastěji využívány skupinami tří až čtyř lidí. Skype však umožňuje videohovor s až devíti lidmi najednou, přičemž všechny uživatele je možné vidět na monitoru zařízení. Realizace videohovoru je přitom velmi jednoduchá a intuitivní. Návod, jak ovládat skupinové hovory přes Skype je  k dispozici zde https://www.youtube.com/watch… nebo zde http://www.skype.com/…ern-windows/?… . 

Během přenosu je možné věnovat se i jiným aktivitám. Skype totiž umožňuje zmenšit video tak, aby zabíralo pouze část monitoru. Během hovoru se svými kolegy, přáteli či rodinou tak lze například komunikovat po ještě i po e-mailu či vyřizovat další záležitosti.

Své nové zážitky a zkušenosti ze skupinových videohovorů přes Skype je možné sdílet na Facebooku, Twitteru nebo přes Skype Community, kde jsou také k dispozici další tipy, triky a novinky. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení