Menu

Sledujte televizi kdekoli

15.08.2012 06:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Sledujte televizi kdekoli

Sledujte televizi kdekoli | foto: CHIP

Zařízení @TV Plus umožňuje sledovat živé televizní vysílání i jeho záznam v podstatě kdekoli na světě. Dívat se můžete na notebooku, mobilu, nebo tabletu.

 

Společnost Belkin představila zařízení @TV Plus, které umožňuje sledovat televizní vysílání v mobilních zařízeních na libovolném místě. Nezmeškáte tak oblíbené televizní pořad ani přímý přenos sportovního přenosu, ať cestujete na dovolenou nebo na služební cestu, jedete autobusem či vlakem.

 

Belkin @TV Plus přemění notebook, tablet a mobilní telefon se systémem iOS či Android v televizi. Umožní vám tak sledovat a ovládat všechny domácí televizní kanály pokud se v daném místě nachází připojení WiFi nebo 3G/LTE. @TV Plus dále umožňuje nahrát televizní vysílání přímo do mobilního zařízení, abyste mohli pořady shlédnout, až budete mít čas, a to i bez přístupu k bezdrátovému připojení.

K digitálnímu set top boxu a routeru připojíte zařízení prostřednictvím WiFi nebo kabelem. @TV Plus přenese digitální televizní signál až do osmi zařízení v domácí síti současně nebo do jednoho mobilního zařízení mimo domácí síť. @TV Plus dále přemění vaše mobilní zařízení v dálkový ovladač, kterým můžete procházet kanály a poklepáním nahrát živé vysílání díky integrovanému programovému průvodci SurfSwipe. Aplikace @TV Plus je určena pro platformy Android a iOS pro tablety a mobilní telefony a najdete ji v obchodě iTunes a Android Play. Dodává se také přehrávač a konfigurační software pro Windows a MacOS. Cena @TV Plus (G1V1000) je 4499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení