Menu

Slevové servery v mediálních přehrávačích EAGET

19.07.2011 14:09 | Redakce Chip + Přidat komentář
Slevové servery v mediálních přehrávačích EAGET

Slevové servery v mediálních přehrávačích EAGET | foto: CHIP

Společnost INTELEK, která u nás distribuuje přehrávače EAGET oznámila obohacení rozšíření jejich internetové nabídky o funkce pro sledování nabídek slevového serveru Slevydnes.cz

Oblíbenost slevových serverů roste mezi českými zákazníky každým dnem a proto se INTELEK rozhodl vyjít majitelům přehrávačů EAGET vstříc a integroval do prostředí přehrávače procházení nabídek jednoho z největších agregátorů – serveru Slevydnes.cz. Díky tomu mohou majitelé přehrávačů přímo na televizní obrazovce procházet denně stovky zajímavých cenových nabídek, které jsou pro ně nachystány.

Aby bylo vše maximálně přehledné, jsou nabídky již v základní nabídce rozčleněny podle 33 měst. Uživatelé tak nemusí procházet slevy, které se jejich regionu vůbec netýkají, což celou práci maximálně urychluje. Každou nabídku je samozřejmě možné otevřít až na úplný detail.

Součástí všech přehrávačů EAGET je již také podpora on-line vysílání českých i slovenských televizních a rozhlasových stanic. Praktický je přístup do vysílacích archivů předních televizních stanic, díky kterému si může každý divák vychutnat reprízu svého oblíbeného pořadu, kdykoli potřebuje. K dispozici je celkově více než 100 televizních programů, které jsou navíc tematicky velmi přehledně rozčleněny.

Nové funkce slevových serverů i neustále se rozšiřující se nabídka televizních a rozhlasových stanic se majitelům přehrávačů EAGET zobrazí automaticky, bez nutnosti jakékoli instalace. Funkce jsou navíc dostupné u všech modelů přehrávačů EAGET.

Jedinou podmínkou je mít v přehrávači nainstalovaný firmware 4.13 (případně novější), který je možné získat a snadno nainstalovat ze stránek www.eaget.cz. V drtivé většině dnes prodávaných přehrávačů je již ale tento firmware nainstalován, což si může majitel zkontrolovat skrze systémové informace v nabídce přehrávače.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení