Menu

Sluchátka jako módní doplněk

11.07.2014 15:27 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Sluchátka jako módní doplněk

Sluchátka jako módní doplněk | foto: CHIP

Švédský výrobce Happy Plugs nabízí sluchátka, která plní zároveň funkci handsfree a další mobilní příslušenství především těm, kteří drží krok s módními trendy. Sluchátka jsou k dispozici ve dvou různých provedeních, které známe pod pojmy „pecky“ a „špunty“ a mnoha barvách.

happy-plugs-green-7719-02-7350063030180-nahled

V roce 2011 se v centrální části Stockholmu zrodil nápad vyrábět sluchátka tak, aby plnily funkci stylového módního doplňku a vznikl tak koncept "What Color Are You Today?“. Od té doby nabízí švédský výrobce Happy Plugs všem těm, kteří drží krok s módními trendy, barevné a funkční mobilní příslušenství.

Happy Plugs dodává sluchátka, která plní zároveň funkci handsfree a další mobilní příslušenství, jako jsou kabely a kryty mobilních telefonů. Sluchátka jsou k dispozici ve dvou různých provedeních, které známe pod pojmy „pecky“ a „špunty“. Většinu barev sluchátek kopírují také kabely a kryty k vybraným mobilním telefonům. Sortiment Happy Plugs doplňují pouzdra pro tablety iPad Air a iPad Mini.

samsung-spiral-nahled

Sluchátka a kabely Happy Plugs poznáte nejen podle široké škály jejich barevných provedení, ale také podle krabičky. Sluchátka jsou balena tak, aby na první pohled připomínala dvě noty na notové osnově. Při výběru sluchátek a dalších doplňků můžete vybírat ze šestnácti barev Happy Plugs. V aktuální nabídce najdete sluchátka v pastelově žluté, zelené, oranžové, růžové, levandulové, fialové, cerise a červené barvě, kterou doplňuje tyrkysová a další dva odstíny modré a nechybí ani černá a bílá, stříbrná, zlatá a červenozlatá.

happy-plugs-rose-gold-01-7350063033129-nahled

To vše podtrhují pouzdra pro mobilní telefony iPhone 5/5S, 5C a Samsung Galaxy S4 ve stejných barvách kromě obou zlatých a stříbrné a kabely v devíti barvách. Mobilní příslušenství Happy Plugs je nyní k dostání v obchodech Alza.cz, Mall.cz, iWant, iStyle, iStores, Zoot.cz, Mobil Pohotovost a dalších.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení